✏️ SUŽINOKITE LAISVUS LAIKUS

Užpildykite formą ir išsirinkite laiką tik už 5€!

  Tinklapių kūrimo būrelis pradedantiesiems ir pažengusiems

  Prisijunkite jau dabar!

   

  Kurkite savo asmeninę erdvę internete

  Pradedantieji mokiniai būrelyje dirba su HTML ir CSS programavimo kalbų pagrindais. Naudodamiesi paprastais ir vaikams pritaikytais metodais virtualioje aplinkoje, mokiniai žengia savo pirmuosius tinklapio kūrimo žingsnius. Mokymo proceso eigoje mokiniai gebės sukurti nuosavą tinklapį, o pažengusieji gebės sukurti interaktyvų internetinį CV (Portfolio).

  Tinklapių kūrimas pradedantiesiems – užsiėmimų metu mokiniai susipažins su tinklapių kūrimo pagrindais, gebės sukurti tinklapį savarankiškai.

  Tinklapių kūrimas pažengusiesiems – užsiėmimo metu vaikas mokysis HTML ir CSS kalbų pagrindų, pradės kurti įvairius tinklapius bei įtvirtins jau turimas programavimo žinias.

  Kokiomis programavimo kalbomis ir aplinkomis naudosis vaikai?

  Mūsų pradedantieji mokiniai visada žengia korepetitorių kruopščiai suplanuotais žingsniais tam, kad mokymasis būtų ne tik įdomus, tačiau ir paprastas. Pirmoji kalba yra HTML bei jos papildinys CSS.

  Kitas tinklapių kūrimo etapas – darbas su Bootstrap, SCSS, SASS, Tailwind papildais. Tai yra sudėtingesnis, bet efektyvesnis programavimo būdas, kuris įtvirtina jau sukauptas žinias ankstesnėse pamokose bei leidžia išmokti dirbti su tinklapių kūrimo kalbų papildais. Prižiūrimi ir lydimi mūsų korepetitorių vaikai galės drąsiai keliauti per visas mūsų parengtas programavimo aplinkas.

  Nuoseklus mokymasis Jūsų vaikui suteiks būtinus pagrindus, norint tapti tinklapių dizaineriais (Frontend), kuriuos šiandien darbo rinkoje yra itin paklausūs. Suteikite šansą savo vaikui gauti praktines ir naudingas žinias smagiai!

  Kodėl verta rinktis tinklapių kūrimo būrelį?

  Tinklapių kūrimo būrelyje pradedantieji yra supažindinami su tinklapio kūrimo pagrindais. Tuo pačiu metu korepetitorius nustato vaiko gebėjimų lygį ir pagal tai parenka individualizuotą mokymosi programą. Tėveliai po pirmosios pažintinės pamokos, kuri tekainuoja 5 €, gauna išsamią vaiko žinių analizę, o vaikas pats gali susidaryti įspūdį, ar jam patinka temos bei korepetitorius.

   

  Grupės dydis: iki 7 mokinių.
  Trukmė: 2 akademinės valandos (1,5 val.) vieną kartą per savaitę.

  Kainos

  Už akademinę valandą

  11,50 – 14,50

  Sužinokite laisvą laiką!