✏️ SUŽINOKITE LAISVUS LAIKUS

Užpildykite formą ir išsirinkite laiką tik už 5€!

  Programavimo būrelis pradedantiesiems ir pažengusiems

  Prisijunkite jau dabar!

  Programavimas pradedantiesiems – užsiėmimų metu vaikas susipažins su programavimo pagrindais, gebės parašyti savo pirmąsias programas bei išmoks panaudoti dirbtinį intelektą savo kuriamose programose.

  Kodėl verta rinktis programavimo būrelį?

  Visų pirma, mūsų klasėse pradedantieji yra supažindinami su programavimo koncepcija. Tuo pačiu metu korepetitorius nustato vaiko gebėjimų lygį ir pagal tai parenka individualizuotą mokymosi programą. Tėveliai po pirmosios pažintinės pamokos, kuri tekainuoja 5 €, gauna išsamią vaiko žinių analizę, o vaikas pats gali susidaryti įspūdį, ar jam patinka temos bei korepetitorius.

  Kurkite savo superherojus.

  Pradedantieji programuotojai mūsų būreliuose dirba su Scratch programavimo kalbos pagrindais. Naudodamiesi paprastais ir vaikams pritaikytais metodais virtualioje aplinkoje, mokinukai žengia savo pirmuosius programavimo žingsnius. Tam, kad programavimas būtų įdomus kiekvienam, Scratch aplinka suteikia galimybę į procesą pažvelgti vaiko akimis: bus kuriami išskirtiniai superherojai, animuotos pasakos bei sugalvotos istorijos. Vaikai taip pat išmoks kurti savo pačių sugalvotus žaidimus.

  Kokiomis programavimo kalbomis ir aplinkomis naudosis vaikai?

  Mūsų pradedantieji mokiniai visada žengia korepetitorių kruopščiai suplanuotais žingsniais tam, kad mokymasis būtų ne tik įdomus, tačiau ir paprastas. Pirmoji kalba yra Scratch bei jos papildinys PictoBlox. Šiose aplinkose vaikai naudosis jau sukurtais įrankiais ir mokysis žengti pirmuosius programavimo žingsnius.

  Antrasis žingsnis – “Python” programavimo kalba. Tai sudėtingesnis ir daugiau žinių reikalaujantis programavimo būdas, kuris įtvirtina jau sukauptas žinias ankstesnėse pamokose bei leidžia išmokti kalbos kodavimo pagrindų, kurie bus reikalaingi jau pažengusiųjų grupėje, kai reikės naudotis viena populiariausių programavimo kalbų – “C++”. Prižiūrimi ir lydimi mūsų korepetitorių vaikai galės drąsiai keliauti per visas mūsų parengtas programavimo aplinkas.

  Programavimas pažengusiesiems – užsiėmimo metu vaikas mokysis C++ kalbos pagrindų, pradės kurti įvairias programas bei įtvirtins visas jau turimas programavimo žinias.

  Nuoseklus mokymasis Jūsų vaikams suteiks būtinus pagrindus, norint tapti programuotojais, kuriuos šiandien darbo rinkoje darbdaviai stengiasi privilioti vis labiau augančiais atlyginimais. Suteikite šansą savo vaikui gauti praktines ir naudingas žinias smagiai!

   

  Dvi grupės: pradedantieji ir pažengusieji.
  Grupės dydis: iki 7 mokinių.
  Trukmė: 2 akademinės valandos (1,5 val.) vieną kartą per savaitę.

  Kainos

  Už akademinę valandą

  €9,30 – 14,50

  Sužinokite laisvus laikus!