Filmai, kurie įkvėps Jus mokytis! 

by | Mar 10, 2020 | Patarimai

Pasimokome.lt korepetitorių komanda paruošė 9 filmus, kurie įkvepia vaikus (ir suaugusiuosius) mokytis.

Filmai nėra tik pramoga, jie taip pat gali būti labai įkvepiantys ir motyvuojantys. Dažniausiai žiūrėdami įdomius filmus mes tik ir norime šnekėti apie juos su kitais, bet ir įsivaizduojame save tam tikrose filmo scenose. Tai ir yra geriausias būdas paskatinti mokinius, studentus mokytis taip, kaip filmo situacijos siejasi su realiu gyvenimu. Tad pražvelkime mūsų rekomenduojamus filmus, kurie paskatins ir įkvėps į mokslą žiūrėti kitaip.

 1. Good Will Hunting

  Šiame filme Matt Damon vaidina dvidešimtmetį vaikiną, kuris turi neįprastų gabumų matematikoje ir chemijoje. Vis dėlto, dėl savo išsiblaškymo jis nesuvokia, ką jo potencialūs gabumai gali jam duoti. Šis filmas įkvėps kiekvieno iš mūsų vidinio talento atsiskleidimui.

 2. In Pursuit of Happiness

  Kartais galime jaustis pasiekę visišką juodą dugną, iš kurio, atrodo, nėra jokio kelio atgal ir mūsų gyvenimas griūna. Šis filmas apsuks dalykus ir suteiks stimulą eiti ten kur tau reikia. Filmas parodo, kaip mes neturėtume sau leisti būti aukomis dėl tam tikrų gyvenime susiklosčiusių aplinkybių.

 3. The Blind Side

  Michael Oher yra įvaikintas mylinčios ir palaikančios jį šeimos, kuri suteikia jam visas galimybes, apie kokias jis tik pasvajodavo. Tėvų pagalba Michael atranda savo stiprybes ir tampa sėkmingu futbolininku. Galbūt jūs niekada nerodėte nuolankumo, tiems, kuriems jo reikėjo. Tačiau galbūt šis filmas įkvėps jus tam.

 4. Ruby 

  Ar kada buvote situacijoje, kuomet niekas jumis netiki ir nepalaiko? Daniel Ruettiger retai svajojantis vaikinas turėjo svajonę žaisti futbolą Notre Dame universitete, tačiau nebuvo skatinamas kitų tos svajonės siekti. Aplinkiniai jam visada sakydavo, kad nei jo fizinė, nei psichologinė būklė neatitinka tam tikrų reikalavimų, norint tų svajonių siekti. Tačiau vaikinas nepasidavė. Po tam tikro laiko, kupino sunkumų ir išbandymų, Daniel  pasiekia savo svajonės išsipildymą.

 5. Yes Man

  Jie sako, kad gera proga ir galimybės ateina tik kartą ir dažniausiais atvejais, tai progai atėjus ir mums ją praleidus, mes jaučiamės taip, lyg tai būtų visko pabaiga. Carl Allen gyvena nepilnavertį gyvenimą kol neapsilanko „TAIP“ seminare ir nenusprendžia savo gyvenimui suteikti naują vėjo bangą.

 6. A Beautiful Mind

  Šis nuostabus filmas apie paranojiką matematiką su šizofrenijos simptomais. Išskirtinai įkvepiantis filmas sukurtas remiantis tikra matematiko istorija.

 7. The Social Network

  Kas gali dar labiau įkvėpti mokytis nei istorija apie Facebook sukūrimą? Didžiulė šio tinklo sėkmė pakeitė daugumos gyvenimus, o labiausiai – jo kūrėjo. Jaunas talentas – Mark Zuckerberg atėjo su mintimi, kad jam reikia daryti kažką daugiau. Jis yra genijus, be to Harvardo studentas, kuris puikiai išmano kompiuterių technologijas. Tad jo žinios padeda dvyniams broliams sukurti išskirtinį Harvardo tinklapį. Tačiau Markas mato didesnes ir galingesnes galimybes negu Harvardas.

 8. Theory of Everything

  Visi žinome gerbiamą mokslininką Stephen Hawking. Legenda, astrofizikas ir kosmologas buvo žinomas savo darbais apie juodąją skylę ir bestselerio knygą „A brief history of time“. Tačiau ką mes žinome apie jo asmeninį gyvenimą? Šis filmas atskleis meilę ir santykius tarp Stephen ir jo žmonos Jane, kurią jis sutiko savo studijų metais Cambridge universitete. Nuostabi meilės istorija su sunkumais ir iššūkiais parodo koks didelis ir tyras atsidavimas gali būti.

 9. Forrest Gump

  Dramatiškas filmas pasakoja apie jauno vaikino Foresto Gumpo žavingą gyvenimą. Mažas Forestas gyvena su mama mažame miestelyje Alabamoje. Kadangi jis yra liguistas, jam sunku susidraugauti su kitais kiemo vaikais, todėl jo mamai reikėjo įdėti daug pastangų, kad sūnus galėtų eiti į įprastą mokyklą. Joje mažas berniukas nuolatos užgauliojamas ir patiria patyčias. Tačiau tai jam padėjo išmokti greitai bėgti. Be to, tai jam suteikė galimybę tapti stulbinančiu futbolininku. Po mokyklos baigimo Forestas išeina į kariuomenę ir tampa karo dalyviu Vietname. Ši istorija yra apie geraširdį, tačiau protiškai silpną vyrą, kuris niekada nesiskundė savo gyvenimu, nors tam turėjo pilną teisę.

Užsiregistruokite į pirmą 1,5 val. pamoką už 5€!

  Viskas NAUJIENLAIŠKYJE

  Naujienos, patarimai, informacija, nuolaidos, nemokamos knygos. Visa tai gali gauti nemokamai iš mūsų jeigu užsiprenumeruosi naujienlaiškį. Atsisakyti galima bus lengvai ir bet kuriuo metu!