Dovanokite vaikui turiningą poilsį!

by | Jun 17, 2021 | Patarimai

Vasara – atostogų ir pramogų metas. Kad smagių veiklų nepritrūktų, siūlome jūsų mažiesiems karštas dienas praskaidrinti poilsiu vasaros stovykloje. Čia vaikai galės išbandyti įdomius užsiėmimus, lavinti savo kūrybiškumą ir susirasti naujų draugų.

Pasirinkimų gausa

Prasidėjus stovyklų sezonui, daugelis tėvelių nežino, kurią pasirinkti. Ar tai turėtų būti dienos, savaitės, o gal mėnesio stovykla? Sportas, edukacinė ar meninė veikla? Rekomenduojame rinktis tokią stovyklą, kurioje vaikas galės ne tik džiaugtis veiklų įvairove, lavinti savo įgūdžius, bet ir atsipalaiduoti, pailsėti. Žinoma, vertėtų atsižvelgti į vaiko norus bei poreikius.

Renkantis stovyklą, patartina atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus: tipas, tema, veiklos, maitinimas bei poilsio laikas. Jeigu vaikas dar nėra lankęs stovyklos, pirmajam kartui geriausia rinktis dienos stovyklą. Jos pobūdį pasirinkite kartu su vaiku – stovykla gali tapti puikia vieta vaiko įgūdžiams lavinti, neprarandant džiaugsmo vasaros atostogomis. Išsamiai aprašytas veiklas dažniausiai galima rasti stovyklos programoje internete ar informaciniuose leidiniuose. Ten turėtų būti nurodytas ir maitinimo tipas bei poilsio pertraukėlių laikas.

Edukacinė stovykla – džiaugsmas ir vaikams, ir tėveliams

Pasimokome.lt organizuoja edukacines dienos stovyklas, iš kurių jūsų mažieji parsiveš nepamirštamus įspūdžius bei naujas žinias. Stovyklų programa orientuota į mokomuosius dalykus, tad vaikai dalyvaus edukacinėse veiklose, mokysis atskleisti savo kūrybiškumą, dirbti komandoje. Stovyklautojų laukia ne tik naujos žinios ir pramogos, bet ir skanus, sveikas maistas bei poilsis gamtoje.

Visų stovyklų programa suskirstyta pagal temas, tad mažųjų kasdien laukia vis naujos pramogos ir užsiėmimai. Vaikai pažins kūno ir proto mankštą – atliks pratimus raumenims apšilti, o protą pažadins nesudėtingais galvosūkiais.

Kaune stovyklautojams  ketvirtąją dieną siūlome pasinerti į pasakų pasaulį, kur vaikai ne tik aktyviai leis laiką, atliks mankštą bei edukacines užduotis, bet ir patirs nerūpestingą žaidimų džiaugsmą. Mažųjų laukia galvosūkiai, kryžiažodžiai, pasakos ir animaciniai filmukai. Kūrybiškumas bus lavinamas piešiant ir aprašant savo pasakų personažą, o smalsiausi turės progą artimiau susipažinti su lankomų muziejų eksponatais. Po stebuklų ir įspūdžių kupinos dienos, stovyklos dalyvių laukia lietuvių k. žinių bagažo pildymas – smagios edukacinės užduotys bei pamokėlės, kūrybinės dirbtuvės. O, kad nepritrūktų energijos, stovyklautojai kasdien pasistiprins sočiais pietumis ir sveikais užkandžiais.

Šios ir daugybė kitų veiklų Pasimokome.lt vasaros stovyklose lauks jau nuo birželio pabaigos, tad nepraleiskite progos užsiregistruoti! Stovyklos organizuojamos didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Grupės dydis – nuo 7 iki 12 mokinių.

Užsiregistruokite į pirmą 1,5 val. pamoką už 5€!

    Viskas NAUJIENLAIŠKYJE

    Naujienos, patarimai, informacija, nuolaidos, nemokamos knygos. Visa tai gali gauti nemokamai iš mūsų jeigu užsiprenumeruosi naujienlaiškį. Atsisakyti galima bus lengvai ir bet kuriuo metu!