VASARA JAU NE UŽ 9 KALNŲ!

Praleiskite ją įdomiai, turiningai ir naudingai kartu su mumis

  Online kūrybiškumo mokykla

  Neribotas būrelių abonementas

  5 skirtingi užsiėmimai

  Ugdyk kūrybiškumą kasdien ir tobulėk kartu su pasimokome.lt!

   

  Turiningas laisvalaikis, nauji įspūdžiai bei vitaminas D – tai, be ko jaunas žmogus tikrai neapsieitų jokią vasarą. Tad pasirūpinkite, kad Jūsų vaiko atostogos būtų kupinos nuotykių, atradimų ir pozityvių patirčių bei šiek tiek žinių, kad naujus mokslo metus Jis galėtutų pasitikti pailsėjęs bei pasisėmęs įkvėpimo ir pasitikėjimo.

  Šiuolaikiniai vaikai įpratę, kad juos kas nors nuolat užima. Ar žinote, kad nuobodžiaudamas vaikas yra pats imliausias naujiems dalykams. Būtent dėl to, kai jūsų vaikas pareiškia, kad nėra ką veikti, nepulkite siūlyti žaidimų telefone ir kompiuteryje, šį laiką verčiau išnaudoti įdomiai lavinančiai veiklai.

  Rašinėliai, diktantai, matematinės lygtys… Mokykloje su tuo susiduriama kone kasdien. Jeigu nesinori, kad mokymasis namuose ir visa vasara taptų nuobodūs, siūlome išbandyti įdomias edukacines ir kūrybines veiklas namuose kartu su mumis. Tai – ne tik būdas puikiai praleisti laiką, bet ir įgauti naujų žinių bei tobulinti jau turimus gebėjimus.

  Tai bus praktinis kūrybos būrelis, vyksiantis 5 kartus per savaitę, darbo dienomis, po 2 akademines valandas. Kiekvieną dieną Jūsų vaikas turės galimybę išbandyti bei patobulėti skirtingoje veikloje!

  Vaikai bus skirstomi į dvi amžiaus kategorijas: 1-4 klasės ir nuo 5 klasės ir vyresni.

  Šių būrelių tikslai yra: suteikti vaikams įvairiapusišką kasdienį užimtumą, padėti atskleisti vaikų talentus ir stipriąsias asmenybės savybes ir ugdyti kūrybiškumą, žingeidumą ir pasitikėjimą savimi.

  Būreliai, kuriuos turės Jūsų vaikas:

  1. Kūrybinis mąstymas

  Užsiėmimai skirti lavinti vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, viešojo kalbėjimo, kūrybinio rašymo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, empatiškumą. Būrelio metu bus paliestos šios sritys:

  • Dailė
  • Konstravimas
  • Foto/video turinio kūrimas
  • Kūrybinio rašymo užduotys
  • Kalbėjimo užduotys
  • Kūrybinis gebėjimus lavinantys žaidimai

  2. Atminties lavinimas

  Užsiėmimai skirti lavinti vaikų atmintį, pastabumą, reakciją, koncentraciją.

  Bus pateikiamos įvairios specializuotos užduotys ir galvosūkiai.

  3. Protmūšiai

  Užsiėmimai skirti žaidimo forma didinti žinių bagažą, lavinti informacijos paieškos ir jau turimų žinių pritaikymo įgūdžius.

  4. Improvizacijos

  Užsiėmimai skirti lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, gebėjimą valdyti stresą, ugdyti humoro jausmą.

  5. Origami

  Užsiėmimai skirti lavinti kūrybiškumą, atkaklumą, erdvinį mąstymą, susikaupimą. Vaikai bus skatinami iš popieriaus išlankstytus kūrinius apipavidalinti individualiais būdais ir tuo pasidalinti su kitais.

  Piešimas
  Puzlė
  Galvosūkis

  KAINOS

  Už vieną užsiėmimą

  €4,30 – 8.10

  ŠOKAM Į VASARĄ KARTU!

   Paukštis