PRALEISKITE VASARĄ PRASMINGAI!

Užpildykite formą ir sužinokite daugiau.
Pirmas užsiėmimas tik 5!

  Įsigyk neribotą būrelių abonemetą ir ugdyk kūrybiškumą kasdien su Pasimokome.lt!

   

  Tai yra praktiniai kūrybos ir edukacijos būreliai, vyksiantys 5 kartus per savaitę, darbo dienomis, po 2 akademines valandas. Kiekvieną dieną Jūsų vaikas turės galimybę išbandyti skirtingą veiklą!

  Šių būrelių tikslai yra: suteikti vaikams įvairiapusišką kasdienį užimtumą, padėti atskleisti vaikų talentus ir stipriąsias asmenybės savybes ir ugdyti kūrybiškumą, žingeidumą bei pasitikėjimą savimi. 

  Būreliai, kuriuos galės lankyti Jūsų vaikas:

  1. Kūrybinis mąstymas

  Užsiėmimai skirti lavinti vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, viešojo kalbėjimo, kūrybinio rašymo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, empatiškumą.

  2. Atminties lavinimas

  Užsiėmimai skirti lavinti vaikų atmintį, pastabumą, reakciją, koncentraciją. Bus pateikiamos įvairios specializuotos užduotys ir galvosūkiai.

  3. Protmūšiai

  Užsiėmimai skirti žaidimo forma didinti žinių bagažą, lavinti informacijos paieškos ir jau turimų žinių pritaikymo įgūdžius.

  4. Improvizacijos

  Užsiėmimai skirti lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, gebėjimą valdyti stresą, ugdyti humoro jausmą.

  5. Origami

  Užsiėmimai skirti lavinti kūrybiškumą, atkaklumą, erdvinį mąstymą, susikaupimą. Vaikai bus skatinami iš popieriaus išlankstytus kūrinius apipavidalinti individualiais būdais ir tuo pasidalinti su kitais.

  Mokiniai skirstomi į dvi amžiaus grupes: 1-4 klasės ir nuo 5 klasės.

  Fiksuota mėnesio kaina – neribotas būrelių kiekis!

  Bureliu abonementas

  ONLINE KŪRYBIŠKUMO MOKYKLA

  KAINOS

  Už akademinę valandą

  €2,27 – 3,86

  PRALEISKITE VASARĄ PRASMINGAI!